Touchshield™ jest samoprzylepnym, przezroczystym laminatem PCV lub PET ze znakiem wodnym o właściwościach ochronnych przed wirusami i bakteriami.

Antywirusowa i antybakteryjna warstwa folii zawierająca jony srebra uaktywniając się niszczy bakterie oraz wirusy na jej powierzchni. Folia TouchShield™ posiada certyfikację ISO 22196, która określa zdolność niszczenia bakterii do 99% oraz certyfikację ISO 21702, która określa zdolność niszczenia wirusów do 93.41% wliczając w to wirusy otoczkowe (COVID-19).

Największą efektywność antywirusowych właściwości osiąga się przez optymalne dobranie chemicznego składu i położenia go na folii. Wiele rozwiązań antywirusowych konkurencji nie uzyskuje certyfikacji. Wiele produktów ma zdolność zwalczania bakterii, ale nie zwalcza wirusów.
Bakteria i wirus to nie to samo – działają i reagują na jony srebra w bardzo różny sposób…..

ZNAK WODNY czyli WARTOŚĆ DODANA:

Touchshield™ jest na tyle subtelny żeby wtopić się w powierzchnię i na tyle widoczny żeby wzbudzić wystarczające zaufanie…

TYPY FOLII TOUCHSHIELD™

CPET75 (PET) oferuje doskonałą stabilność wymiarową – optymalne rozwiązanie na gładkie, płaskie powierzchnie takie jak ekrany dotykowe, tablety narażone na dużą częstotliwość użytkowania.

WPV70 (PVC) sprawdzi się doskonale zarówno na gładkich powierzchniach płaskich, jak również w zastosowaiach na lekkich i pełnych krzywiznach takich jak rączki wózków czy uchwyty w komunikacji miejskiej.

Obie wersje posiadają taki sam wysokiej jakości akrylowy klej wodny oferujący wysoką przyczepność początkową oraz doskonale czystą powierzchnię po zdjęciu…..

Touchshield™ ma gwarantowany minimalny okres trwałości użytkowej do 6 miesięcy.

Touchshield™ pozostaje efektywny >99% przeciw bakteriom oraz 93.41% efektywny przeciw wirusom w czasie całej gwarantowanej ciągłości użytkowania produktu. Ochrona nie zmniejsza się w miarę upływu czasu, pozostaje na nie zmienionym poziomie.

Zastosowanie

  • ekrany dotykowe
  • lady sklepowe
  • tablety
  • przestrzeń publiczna
  • powierzchnie częstego kontaktu
Znajdź przedstawiciela