Papier powlekany do sublimacji do wielkoformatowego druku pigmentowego na bazie atramentów wodnych. Papier o specjalnej powłoce klejowej aktywowanej termicznie, dedykowany do rozciągliwych tekstyliów, takich jak odzież sportowa i do branży dekoracji. Nie jest przeznaczony do drukarek przemysłowych.

PODSTAWOWE ZALETY PRODUKTU:

  • warstwa klejowa
  • wysoki wskaźnik przeniesienia pigmentu
  • doskonałe uwalnianie kolorów i bardzo szybkie schnięcie
  • wysoka sztywność i stabilność wymiarowa
  • brak „duszków” na elastycznej tkaninie, ponieważ nie ma przesunięcia papieru i tkaniny podczas transferu

Transfer FIT przeznaczony jest do zastosowania w ploterach i drukarkach nieprzemysłowych. Jest dostępny w gramaturach 90 i 100.

Pobierz karty produktów:

TRANSFER FIT 100

TRANSFER FIT HI-TACK 100

TRANSFER FIT NEXT 90

TRANSFER FIT NEXT HI-TACK 90

 

TRANSFER FIT HI-TACK 100* – Papier powlekany o ulepszonej powłoce klejowej aktywowanej termicznie, do wielkoformatowego druku pigmentowego na bazie atramentów wodnych. Maksymalna redukcja skurczu tkaniny w trakcie sublimacji. Papier dedykowany do szerokiej gamy superelastycznych tekstyliów takich jak odzież sportowa i do branży dekoracji.

TRANSFER FIT NEXT 90* – Papier powlekany do sublimacji do wielkoformatowego druku pigmentowego na bazie atramentów wodnych. Przeznaczony do transferu atramentu na kalandrach rolowych jak i prasach płaskich. Nie jest przeznaczony do drukarek przemysłowych. Papier dedykowany do szerokiej gamy elastycznych tekstyliów takich jak odzież sportowa i do branży dekoracji.

TRANSFER FIT NEXT HI-TACK 90* – Papier powlekany o podwyższonej przyczepności do wielkoformatowego druku pigmentowego na bazie atramentów wodnych przeznaczony do transferu atramentu na kalandrach rolowych jak i prasach płaskich. Papier dedykowany do szerokiej gamy elastycznych tekstyliów na bazie poliestru takich jak odzież sportowa i do branży dekoracyjnej. Nie jest przeznaczony do drukarek przemysłowych.

*Produkt dostępny na zamówienie

GRAMATURA
(g/m2)
GRUBOŚĆ
(μm)
UWALNIANIE KOLORÓW
TEMPERATURA
(°C)
CZAS
(s)
TRANSFER FIT 100 124 205 40-50
TRANSFER FIT HI-TACK 100

 

 

GRAMATURA
(g/m2)
GRUBOŚĆ
(μm)
UWALNIANIE KOLORÓW
TEMPERATURA
(°C)
CZAS
(s)
TRANSFER FIT NEXT 90 114 200 – 205 40 – 45
TRANSFER FIT NEXT HI-TACK 90
Znajdź przedstawiciela