Oprócz etykiet samoprzylepnych posiadamy w ofercie etykiety z możliwością pełnej personalizacji. Są to głównie produkty dedykowane segmentom spożywczym, chemicznym itp. Wyróżniamy tu:

  • etykiety IML
  • owijkowe
  • wieczka aluminiowe tzw. patynki

Etykiety IML
Wykonane są z folii polipropylenowej PP i wykorzystywane przy produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Etykieta połączona jest nierozerwalnie z opakowaniem poprzez wtopienie. Rodzaje folii – biała, transparentna, metalizowana, biała z efektem „skórki pomarańczy”. Etykiety IML znajdują swoje zastosowanie w takich segmentach rynku jak: spożywczy, chemiczny, kosmetyczny, motoryzacyjny czy budowlany.

Etykiety owijkowe(wrap around)
Etykiety bezklejowe wykonane z folii polipropylenowej OPP i aplikowane ze zwoju. Rodzaje folii – biała, transparentna, metalizowana. Mają zastosowanie w przemyśle napojowym i wód mineralnych.

Wieczka aluminiowe(patynki)
Wykonane z folii aluminiowej z warstwą zgrzewalną, przeznaczone do zamykania kubków wykonanych z tworzyw PP lub PS. Przykładowe wymiary to 75,5×75,5 mm, 95,5×95,5 mm, 83×122 mm. Możliwość zadruku do 8 kolorów oraz wykonania dwóch rodzajów reliefów(tłoczeń) – marszczony i punktowy. Mają zastosowanie głównie w branżach: mleczarskiej, drobiarskiej, rybnej, owocowo – warzywnej, tłuszczowej, cukierniczej i wszędzie tam gdzie jest wymagana wysoka barierowość.

Znajdź przedstawiciela