Nomapack to szeroka gama profili ochronnych wykonanych z pianki polietylenowej, zaprojektowanych tak, aby jak najlepiej zabezpieczyć dany produkt. Nomapack ma bardzo szerokie zastosowanie. Wszystkie profile są przyjazne dla środowiska, gdyż zostały wykonane z pianki, ktora w 100% podlega recyklingowi lub też mogą zostać ponownie użyte. Profile Nomapack posiadają bardzo dobre właściwości ochronne i przylegające, zapewniają elastyczność i stabilność opakowania. Ponadto wykazują wysoką odporność na zmianę pogody, temperaturę oraz zużycie.

 

Oferta dostępna na zamówienie.

Przykładowe profile:

Nomapack „U”
Idealnie nadaje się do zabezpieczania narożników i brzegów wysokiej jakości płaskich przedmiotów. Profile „U” to kompletna oferta do zabezpieczania krawędzie przedmiotów o zróżnicowanej grubości.

Nomapack „C”
Profile C to zróżnicowana gama profili, które mogą być użyte jako zabezpieczanie ciężkich przedmiotów lub jako zabezpieczenia krawędzi przedmiotów o skomplikowanych kształtach.

Nomapack „WS”
Nomapack WS jest przeznaczony do ochrony szyb, luster i innych tego typu produktów. Zapewnia doskonałą ochronę tak wrażliwych krawędzi szklanych produktów. Jest on dostępny z wewnętrznym wypełnieniem w celu zapewnienia lepszej ochrony przeciwko ostrym krawędziom.

Nomapack „L”
Nomapack L- to doskonałe zabezpieczenie zróżnicowanych przedmiotów na czas składowania czy transportu. Profile L są również dostępne w wersji z taśmą klejąc ą dzięki czemu

Znajdź przedstawiciela