Dochowujemy wszelkich starań o utrzymanie naszego serwisu na jak najwyższym poziomie. Wyjątkowo dynamiczny w ostatnim czasie wzrost kosztów transportu, spowodowany zarówno wejściem w życie założeń przyjętego przez Parlament Europejski Pakietu Mobilności wprowadzającego szereg ograniczeń dla transportu międzynarodowego, jak i regularnymi podwyżkami cen paliw nie pozwala nam na utrzymanie dodatkowej opłaty transportowej na dotychczasowym poziomie 1,8%.

Najwyższa jakość serwisu, z której znają nas Klienci to w dużej mierze zasługa dopracowanej logistyki. Niestety ona również nie pozostaje obojętna wobec rosnącej inflacji. Aby utrzymać usługę na odpowiednim poziomie, jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia od 1 sierpnia 2021 r. podwyżki opłaty transportowej na 2,8% wartości towarów dostarczanych z magazynów ZING Sp. z o.o.
Niezmiennie opłata będzie stanowiła oddzielną pozycję na fakturze, a dostawy bezpośrednie z papierni i fabryk pozostają zwolnione z opłaty.

Liczymy na zrozumienie wspomnianej decyzji, a w razie jakichkolwiek niejasności, konsultanci ZING służą dodatkowymi informacjami.

Pobierz oficjalny komunikat.