Miło nam poinformować, że międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Creditreform wyróżniła naszą firmę kolejny rok z rzędu prestiżowym Certyfikatem Wiarygodności za bardzo dobrą zdolność płatniczą. Wykazując wartość Indeksu Zdolności Płatniczej na poziomie 222 co wskazuje na utrzymywanie bardzo wysokiego poziomu klasyfikując zdolność płatniczą spółki jako bardzo dobrą.

Certyfikat Wiarygodności Creditreform jest dowodem posiadania wysokiej płynności finansowej naszej firmy, tj. zdolności do terminowej realizacji zobowiązań finansowych.

Certyfikat Wiarygodności jest przyznawany przez Creditreform na podstawie analizy kilkunastu parametrów i wskaźników uwzględnionych w raporcie o wiarygodności płatniczej (m.in. sposób płatności, zdolność kredytowa, wiek, forma prawna, a także wskaźniki: rentowności, płynności, zadłużenia, obrotowości, i wiele innych).

Autentyczność certyfikatu można sprawdzić klikając w poniższy link:

https://www.crefo.pl/raport/zing-sp-z-o-o/krs-70350/krakow/9410046573?certId=163299#tabs-3

Wywiadownia gospodarcza Creditreform powstała w 1879 roku w Niemczech i jest obecnie jedną z trzech największych na świecie organizacji zajmujących się oceną zdolności kredytowej przedsiębiorstw oraz windykacją i zarządzaniem należnościami.