Kaseta odkażająca UV to urządzenie, które w prosty i szybki sposób pozwala na całkowite, bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne odkażenie dokumentów, korespondencji, kluczy czy innych niewielkich przedmiotów codziennego użytku.

Usunięcie bakterii, zarodków grzybów, a w szczególności wirusów (w tym SARS-COVID19) z przedmiotów, które codziennie trafiają na nasze biurka, lady, stoły w znaczący sposób wpływa na nasze bezpieczeństwo oraz minimalizuje ryzyko zarażenia chorobami przenoszonymi przez wirusy, bakterie i grzyby.

W kasecie INID-UV do odkażania przedmiotów stosowane jest promieniowanie UV-C, które jest zabójcze dla organizmów żywych. Niewielka odległość źródeł promieniowania od odkażanego przedmiotu, odpowiednia moc, dokładnie dobrana długość fali świetlnej UV i czas naświetlania sprawia, że odkażanie jest szybkie, proste i niezwykle skuteczne. Dno szuflady kasety wykonane jest z tworzywa przepuszczającego światło UV-C, a źródła promieniowania znajdują się zarówno w górnej jak i dolnej części kasety – proces odkażania wystarczy przeprowadzić raz bez konieczności odwracania przedmiotu. Maksymalne wymiary odkażanych przedmiotów to format A4 o grubości 5 cm.

Znajdź przedstawiciela