Białe płyty spienione z PVC dedykowane do druku płaskiego UV i LATEX.

Szeroko zakrojone badania nad pigmentacją kolorów doprowadziły do opracowania specjalnej receptury bieli w całej gamie produktów Foamalux, która optymalizuje możliwości w zakresie reprodukcji graficznej tak aby osiągnąć wyjątkową klarowność i wysoką jakość druku.

Precyzyjnie zbalansowana mieszanka pigmentów w płytach białych Foamalux Light daje nam idealnie czystą i jednorodnie białą powierzchnię płyty co skutkuje idealnym efektem zadruku. PVC Foamalux Light to perfekcyjny zadruk UV i LATEX. Pełne barwy, intensywne  i kontrastowe kolory.

Foamalux Light zapewnia również idealnie jasną białą powierzchnię do tradycyjnych zastosowań w produkcji wyklejanych szyldów, tablic reklamowych oraz innych ekspozycjach.

Zobacz katalog podłoży FOAMALUX od Bret Martin.

Płyty spienione Foamalux PVC, podobnie jak wszystkie produkty Brett Martin jest wytwarzany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, zgodnie z normą EN ISO 9001.

Kontrola produkcji i określone tolerancje zapewniają jednolitość wykończenia powierzchni, grubości, koloru, struktury komórek i gęstość w całej gamie Foamalux oraz ścisłe tolerancje dla wszystkich tych parametrów.

Produkty Foamalux nie zawierają żadnej z sześciu substancji objętych ROSH (Restriction of use of Hazardous Substances in Electrical and Electronic Equipment: Directive 2011/65/EC)

Wszystkie płyty spienione PVC i związane z nimi opakowania są zgodne z dyrektywą REACH WE 1907/2006.

Znajdź przedstawiciela