Menu

Banery PCV

Jedno z tańszych podłoży do reklamy zewnętrznej to właśnie popularne banery PCV. Oprócz ceny swoją popularność zawdzięczają wyjątkowej wytrzymałości i odporności na czynniki atmosferyczne, zabezpieczone odpowiednim laminatem mogą stanowić świetną formę reklamy długookresowej. Głęboka biel i matowa powierzchnia zapewniają mocne nasycenie kolorów. Doskonałe parametry powierzchni, konstrukcja włókna bazowego oraz gęstość włókien pozwalają na druk wysokiej jakości oraz bezproblemową obróbkę termiczną i mechaniczną.

Rodzaje banerów PCV

Do specjalnych zastosowań proponujemy również banner blockout z czarnym rewersem będący gwarancją nieprzezroczystości lub baner backlit o specjalnej konstrukcji splotu poliestrowego dzięki, której idealnie rozprasza światło i wykorzystywany jest do podświetleń jako lico podświetlanych kasetonów reklamowych.

W ofercie posiadamy również ekologiczną alternatywę w postaci banerów KAVALAN całkowicie pozbawionych PCW (pvc free). Ekologiczne banery Kavalan nie ustępują żadnym parametrem tradycyjnym banerom PCV, a są przy tym całkowicie biodegradowalne.

Siatka Mesh czyli poliestrowa siatka PCV to również forma banneru reklamowego, w odróżnieniu do innych materiałów banerowych doskonale przepuszcza światło i powietrze dzięki czemu wykorzystywana jest jako siatka reklamowa na budynki i siatka na rusztowaniach.

Sprawdź naszą ofertę: