Menu

Folia okienna – producent

folie okienne są popularną formą zarówno aranżacji wnętrz biurowych jak i nośnikiem reklamowym.

One way vision – najbardziej powszechnie stosowaną folią dla grafik okiennych jest folia OWV One way vision, którą najczęściej możemy zobaczyć na pojazdach komunikacji miejskiej oraz w witrynach punktów handlowych i usługowych. Ta perforowana folia monomerowa PCW dzięki swojej strukturze z mikro dziurkami przepuszcza światło do wewnątrz pozostając niemal niewidoczną od środka, z zewnątrz natomiast możliwy jest jej zadruk i ekspozycja reklamy. W praktyce folia ta przepuszcza światło w jedną stronę, nie ograniczając mocno widoczności od wewnątrz.

Folia szroniona to folia typu polimerowa imitująca szkło piaskowane powszechnie stosowana w przestrzeniach biurowych wydzielając kameralne pomieszczenia dostępna również w wersji AirFlow z klejem kanalikowym ułatwiającym aplikację i repozycjonowanie.

W ofercie wśród propozycji dla grafik okiennych posiadamy również folię z klejem kropelkowym – umożliwiającą repozycjonowanie oraz łatwego demontażu bez pozostałości kleju, a także folię elektrostatyczną, która jest go całkowicie pozbawiona.

Sprawdź naszą ofertę folii okiennej