Menu

Płyty pleksi

Płyty akrylowe, maxiglass, plexiglass, pleksi bezbarwne lub do podświetleń – szalenie popularny, łącznie z płytami ze spienionego PCV można powiedzieć – podstawowy produkt wśród płyt z tworzyw sztucznych do komunikacji wizualnej i reklamy wielkoformatowej. Ze względu na sposób produkcji plexi występuje w dwóch wersjach jako pleksi wylewana i pleksi ekstrudowana.

Pleksa czyli polimetakrylan metylu PMMA charakteryzuje się wysoką przenikalnością światła oraz występuje w wielu kolorach, a za sprawą ich łatwej obróbki, odporności na promieniowanie UV ich zastosowanie jest niezwykle szerokie. W reklamie z plexi powstają najczęściej szyldy, logotypy, bryły/litery 3d, kasetony, ekspozytory, stojaki, znaki kierunkowe. W budownictwie wykorzystywane są w produkcji świetlików i zadaszeń, a także ścianki działowe, przegrody, okna, a także wszelkiego rodzaju osłony.

Maxiglass to nasz brand fabryczny płyt arylowych, który obejmuje zarówno płyty wytłaczane: Maxiglass EX bezbarwne i mleczne oraz płyty wylewane Maxiglass GS. Wszystkie płyty akrylowe możesz zamówić u nas wraz z usługą profesjonalnego cięcia. Dzięki usłudze UniCut.pro rozkrój płyt na użytki zostanie zoptymalizowany, a odpad zminimalizowany.

Płyty pleksi – produkty powiązane

  •  

Sklep internetowy ZING

  •