Super szybko schnący, powlekany papier sublimacyjny do wysokowydajnego cyfrowego druku transferowego. Doskonale nadaje się zarówno do drukarek przemysłowych wykorzystujących barwniki o podwyższonej zawartości glikolu (np. głowice Kyocera).

Główne zalety:

  • wysoka jakość i doskonała wydajność
  • niezwykle szybkie wchłanianie i schnięcie atramentu
  • doskonała płynność i wyjątkowa wydajność
  • ulepszone uwalnianie kolorów i gęstość

Transfer PRO przeznaczony jest do zastosowania w ploterach i drukarkach przemysłowych i dostępny jest w gramaturach: 70, 85 i 130. Gramatury różnią się od siebie rekomendowanym zastosowaniem i tak:

Transfer PRO 70 najczęściej znajduje zastosowanie na odzieży i tekstyliach domowych (pościel, zasłony etc.) zastosowaniem właściwym będą również oznakowania miękkie (soft signane) tj.: wyświetlacze i banery, a także odzież sportowa (sportwear).

Transfer PRO 85 to najbardziej wszechstronna wersja – oprócz powyższych może być również być stosowany na podłożach twardych

TRANSFER PRO 130 z racji największej grubości rekomendowany jest do zastosowań na podłożach twardych (hard substrates) takich jak gadżety reklamowe, snowboard, narty, szkło, metal etc, a także oznakowanie miękkie (wyświetlacze, banery etc).

Szybkość transferu: 30-40 sekund (70 gsm), 35-45 sekund (85 gsm), 40-60 sekund (130 gsm)

Pobierz kartę produktu.

Zastosowanie

  • w zależności od gramatury j.w.
Znajdź przedstawiciela